• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Hafriyat Yıkım

Hafriyat Yıkım

Hafriyat Yıkım

Bina Yıkımı :  Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Bina yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektetdir. 

Fabrika Yıkımı :  söküm ve yıkım faaliyetlerine başlamadan önce, fabrikanın oturtulduğu zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, binanın inşaat esasına göre yıkım yapılmaktadır. 

Okul Yıkımı :  Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Okul yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektedir. 

Hafriyat:  Yıkım alanından çıkan yoğun molozun döküm sahasına nakliyesi ve ardından uygulanacak olan temel kazısı ve yine temel kazısından çıkan malzemenin değerlendirmesi ve fiyatlandırması firmamızca yapılır. 

Otel Yıkımı : Otelin zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, otelin inşaat yapısına göre  göre yıkım yapılmaktadır. 

Bazı şehirlerde yıllar önce başlayan çarpık kentleşme sonucunda her yerde düzensiz bir şekilde kurulan gecekondular için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Devletin de desteğiyle birçok proje geliştirilerek bu yerlerin geleceği ile ilgili birçok çalışma yapılacak ve yapılmaktadır. Bunlardan biri de gecekonduların yıkılarak yerine yeni ve kullanışlı binalar yapılmasıdır. Özellikle bölgesinde mevcut birçok mahallede başlatılan bu projeler doğrultusunda bir sürü gecekondu yıkılarak yerini binalara vermektedir. Bu gecekondular firmamız tarafından yıkımı sağlanarak kentsel dönüşüm projelerinde iş birliği yapmamızı sağlamaktadır. Ekipmanlarımız sayesinde kentsel dönüşüm için bölgesinde yıkılacak alanları kolayca ve çevreye en az zararla ve insan sağlığını riske atmadan güvenle iş tamamlamaktadır.

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın