• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı olarak her çeşit Hurda Bakır, Demir, Sarı Pirinç, Çinko, Krom Paslanmaz, Kablo, Akü ve Beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız Hurda Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinası, Derin Dondurucu Şofben, Termosifon, Kombi ve Klima hurdasını bir telefon ile adresinizden alıyor, Nakit Ödeme yapıyoruz.

Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda birçok maddeden oluşabildiği gibi birden fazla malzemeden de oluşabilir. Gümüzde en değerli hurda maddeleri ise metal hurdalarıdır.  Ancak bilinenin aksine hurda, doğayı korumak ve ülke ekonomisine gelir sağlamak için gerçekleştirilen bir hizmettir. 

Hurdacı olarak faydalı bir bilgi: Plastik kısmından ayrılan bakırın değeri artmaktadır. Elektrik elektronik sanayisinde kullanılan kabloların içinde ki bakır çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra soyma bakır olarak işlem görmektedir. Fakat kablonun içinde ki bakırı çıkartmak için yakarsanız, bakırın kalitesini düşürmüş olursunuz.

Hurdacı, Bakır Kablo Hurda, Sarı Demir Hurdacı  Çinko Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Fiyatları, Paslanmaz Hurda Fiyatları Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Bakır, Hurda Alanlar

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın