• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

İçerisinde bulunan bakırın kalitesine ve sağlamlığına göre çeşitlilik gösteren kablolar geri dönüşüm açısından da önemlidir. Hurda kablo fiyatları, miktar ve kablonun çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Kablolar elektrik sanayide kullanılan en önemli malzemedir.  Hurda Kablo Fiyatları Piyasa Degerinde Ortalama Fiyatlardır.  Kablo hurda fiyatları piyasa kosullarına göre degişkenlik göstermektedir. 

Firmamız bölgesinde olup, bu bölgenin  bir çok yerinden kablo hurda alımı yapmaktadır. Şirketimiz kablo hurda geri dönüşüm sektöründe önemli bir yer edinmiş olup öncü konumunu daima korumaktadır. 

Elinizde kaç kilogram kablo hurdası olduğu, bulunduğunuz konum, nakliye gerekip gerekmemesi, soyulması  gereken hurdalar gibi farklı durumlara göre hurda kablo fiyatları belirlenmektedir.  Hurda Kablo Fiyatları için bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayınız. 

Saki Metal Hurda  kablo hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak, geri dönüşüme kazandırmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.  Kablolar çok çeşitli olup yerinde analiz edilmesi ve plastik-bakır-çelik oranının karşılaştırılması gerekmektedir. 

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın