• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Söküm İşleri

Söküm İşleri

Söküm İşleri

Yılların deneyim ve tecrübesi  uzman kadrosu ile eski  Otel, Fabrika, Apartman ve hürlü betonarme, çelik konstrüksiyon Binalarınızın Söküm  İşlerini güvenle yapmaktadır.

Söküm İşleri sırasında çıkan her türlü hurda materyalide en iyi fiyatlarla satın alıp değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Fabrika Binası Söküm ve Yıkım İşlerinizde Saki metal hurdanın bilgi birikim ve tecrübesine güvenebilirsiniz.  Bina, fabrika, iş yeri, çatı yıkım ve söküm işleri firmamız tarafından yapılır. Çatı malzemeleri alımı, kalorifer kazanı sökümü, ikinci el veya hurda çelik kapı alımı ve satışı yapılmaktadır. Özellikle bina yıkım ve söküm işleri sonrası ortaya çıkan hurda malzemeleri değerinde ve nakit olarak almaktayız.

Saki Metal Hurda olarak eski otel, bina, okul, fabrikalar ve her türlü betonarme yapılarda söküm hizmetini veriyoruz.  Yıkım işleminin öncesinde binanın içerisindeki hurda veya ikinci el malzemelerin sökümü işleri yapılmaktadır. Bunlar çatı malzemeleri, kalorifer petekleri, kalorifer kazanı sökümü, çelik kapılar ve pvc kapı pencereler gibi geri dönüşüme uygun malzemelerdir.

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın