• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Restaurant Malzemeleri

Restaurant Malzemeleri

Restaurant Malzemeleri

Restaurant açacaksınız ancak bütçeniz sınırlı mı? Öncelikle Restaurantınız için kullanılacak ekipmanların belirlenmesi gerekli ve önemlidir. Restaurant Malzemeleri size uygun fiyatlı ürünler sunar.   Restaurant malzemelerinin belirlenebilmesi için hiç kuşkusuz en önemli husus işletmenizin ne tür bir resturant olacağına karar vermektir. bütçenize uygun ekipman seçmeniz gerekmektedir.

İçecek Ekipmanları,  makinesi, tost makinesi ve salamander ihtiyacınız olan ekipmanlardır. Ayrıca kızartma ürünler için fritöz, mikrodalga fırın, iyecek Ekipmanları, Çorba ısıtıcı, ekmek kızartma makinesi, hot dog (sosisli) makinesi, bulaşıkhane Ekipmanları, krep makinesi, waffle ızgara ve pizza fırını da bu ekipmanlar içerisinde yer almaktadır. 

bölgesinde restaurant ile birlikte tüm alım satımı yaptığımız ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

Otel abajur ve aplikleri, Otel Odası Malzemeleri, Beyaz Eşyalar, Otel saç kurutma makinası, Otel bahçe aydınlatmaları, Elbise ve personel dolabı, Masa Sandalye, Berjerler ve koltuk çeşitleri, Minibar, Klimalar, Yataklar ve bazalar,  Halıflex ve halılar, Televizyonlar, Safe kasalar, Bahçe takımları, Cafe malzeme ve ekipmanları, Büro ve ofis takımları, Kapı, Pimapen pencere kapı pvc, Duş / Banyo Ürünleri,  Elektronik Eşya, Ayna çeşitleri, Otel banyo dolapları, Ev, Ofis, Otel Perdeleri, Otel süs ve dekorasyon,  Otel perde ve tekstilleri, Endüstriyel mutfak ekipmanları, Şezlong ve Plaj malzemeleri,

 

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın