• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Cafe Malzemeleri

Cafe Malzemeleri

Cafe Malzemeleri

Cafe açacaksınız ancak bütçeniz sınırlı mı?  Cafe Malzemeleri size uygun fiyatlı ürünler sunar. Öncelikle cafeniz için kullanılacak ekipmanların belirlenmesi gerekli ve önemlidir. Ekipmanların belirlenebilmesi için hiç kuşkusuz en önemli husus işletmenizin ne tür bir cafe olacağına karar vermektir. bütçenize uygun ekipman seçmeniz gerekmektedir.

bölgesinde  cafe malzemeleri ile birlikte tüm alım satımı yaptığımız ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

Otel abajur ve aplikleri, Elbise ve personel dolabı, Elektronik Eşya, Ayna çeşitleri, Otel banyo dolapları, Ev, Ofis, Otel Perdeleri, Otel süs ve dekorasyon,  Otel perde ve tekstilleri, Endüstriyel mutfak ekipmanları, Şezlong ve Plaj malzemeleri, Otel Odası Malzemeleri, Masa Sandalye, Berjerler ve koltuk çeşitleri, Minibar, Klimalar, Yataklar ve bazalar,  Halıflex ve halılar, Televizyonlar, Safe kasalar, Bahçe takımları, Cafe malzeme ve ekipmanları, Büro ve ofis takımları, Kapı, Pimapen pencere kapı pvc, Duş / Banyo Ürünleri, Beyaz Eşyalar, Otel saç kurutma makinası, Otel bahçe aydınlatmaları

Bulaşıkhane Ekipmanları, İçecek Ekipmanları, Yiyecek Ekipmanları, Çorba ısıtıcı, ekmek kızartma makinesi, hot dog (sosisli) makinesi, krep makinesi, waffle makinesi, tost makinesi ve salamander ihtiyacınız olan ekipmanlardır. Ayrıca kızartma ürünler için fritöz, mikrodalga fırın, ızgara ve pizza fırını da bu ekipmanlar içerisinde yer almaktadır. 

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın