• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

İnşaat Mazlemeleri

İnşaat Mazlemeleri

Kaliteli ve ucuz ikinci el inşaat malzemeleri, inşaat iskele ve ekipmanlarımız, büyük ve küçük inşaat projeleri, ticari girişimler ve endüstriyel projeler için akıllı bir seçimdir. Başlıca inşaat malzemeleri hizmetimiz:

İnşaat Malzemeleri

Çelik constrüksiyon 

İnşaat İskelesi

İnşaat Kalıpları

İnşaat Demiri 

İnşaat Malzemeleri, 2. el inşaat iskelesi ile diğer inşaat ürünlerinde 20 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahibiz.   civarında güvenilir inşaat iskelesi ve kalıp hizmetleriyle tanınıyor ve inşaat iskele sistemleri ile plywood (pleymut) inşaat ürünlerinin bir çok çeşidini sizlere sunuyoruz.

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın