• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Müşteri Yorumları

Profesyonel güvenilir hurdacı mı arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Firma ile tesadüfen harita üzerinden tanıltım ve fazlasıyla memnun oldum ve memnuniyetimi sizinle de paylaşmak istedim.

Saki Metal Hurda ile 15 yıldan beri tanışıyoruz çok dürüst ve iyi bir insanlar çok kaliteli hizmet veriyorlar aldıkları ürünün değerini verip alıyorlar arı hurdacılar teşekkür ediyoruz.

Kalıteli Hızmet güler yüzüyle tavsiye ederim. Saki Metal hurda kardeşlerime işlerinde başarılar diliyorum - Saygılar

Antalya’da Hurdacı Arıyorsanız Mutlaka Saki Metal Hurdaya Uğra Sonuca Kendi Gözlerinizle Şahit Olun

Rastgele aradim ve gercekten dogru yeri tercih etmisim Ankara’da olmama rahmen benimle cok ilgilendigi icin tesekur ederim saolun.Hurdada dogru adres Saki Metal Hurda

Saki Metal hurdaya işlerimizdeki hurdaları verdik arkadaşlara çok teşekkür ederiz isyerimizi istediğimiz gibi bıraktılar tafsiye üzerine ulaştık ve çok memnun kaldık sizinle calismak isteriz artık iyi çalışmalar

Her şeyden önce kişiye bazlı bir firma olmayıp tamamen kurumsallık anlayışıyla ticaret yapan bir firmasınız emekleriniz için çok teşekkür ederiz... Her zaman ilk tercihimiz olacaksınız...”

İlk alışverişimizde kanım ısındı. Sanki daimi müşterileriymişim gibi çay yemek ikram ettiler. Verdikleri fiyatlar da gayet iyiydi. Kısaca bir kablo hurda müşterisi olan benim için her şey müsaitti. Yıllar sonra böyle hurdacılara denk gelmem beni sevindirdi.

Gerçekten kuyumcu mantığıyla çalışıyorlar. Kantarları çok hassas o konuda çok titizler. Bence bir hurdacıda önemli olanda budur. Ödemeleri çok hızlı. İnşaat hurdası konusunda tartışmasız bir numaralar.

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın