• info@sakimetal.com.tr
  • +90 555 182 91 03

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir hurdacı mı arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Antalya’nın merkezi ile  tüm ilçelerinden ve mahallelerinden hurda alım ve satımı yapmaktayız. 

Alacağımız hurdaları uzman ekibimizle ve güncel hurda fiyatlarıyla değerinden almaktayız. Antalya bölgesinde bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayınız. Daha Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

İşyerlerinizde, evinizde kullanmadığınız, arızalı atıl durumundaki metal, bakır, alüminyum vesaire eşyalarınızı, sanayi de atıl durumda olan, inşaatlarda kullanılmayan maddeleri, cafe, restaurant, otel malzemelerini hurda olarak kabul ederiz. Hurda kavramı çok geniş olduğu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir aklınıza takılan sorulara daha detaylı cevaplar sunabiliriz.

Hurda alımlarında ağırlık ve miktara göre kıymet belirlendiği için hurdalarınızın miktarını gözetmemekteyiz. Her miktarda hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdaların miktarı belli bir ağırlığa ve kütleye ulaştığında profesyonel ekibimiz tarafından istediğiniz noktadan alınıp ödemesi yapılır. Whatsapp bilgi hattımıza hurdalarınızın resimlerini gönderirseniz uzmanlarımız size en uygun çözümü sunacaklardır.

Satın aldığımız Hurdalarınızın ödemelerini anlaşılan tutar üzerinden peşin ve nakdi olarak gerçekleştirmekteyiz.


Hurda miktarına göre hizmet ağımız tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Profesyonel ekipmanlarımızla hurdalarınızı istediğiniz nokta alabiliyoruz. Ön görüşme sağlanıp hurdalar hakkında detaylı inceleme yapıldıktan sonra hizmet ağımız içerisinde kalıp kalmadığı tarafınıza bildirilir.

Saki Metal Hurda Antalya Hurdacılar sitesinde 2000 yılının başından bu yana Bakır Hurda, Demir Hurda, Akü Hurdası, Krom Hurda, Plastik Hurda, Söküm İşleri, Yıkım İşleri, Otel Malzemeleri, Restaurant Malzemeleri, Cafe Malzemeleri, Sera Hurdası, Bina Yıkımı, İnşaat Hurdası, İnşaat Malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Antalya bölgesinde Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Hurda Demir Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Demir Profil Fiyatları, Hafriyat Yıkım, Hurda Kilogram Fiyatı, Güncel hurda fiyatları, Sarı Hurda, Hurda, Hurdacı, İkinci El Cafe, Otel, Restaurant Malzemeleri, Hurda Kg Fiyatı denilince akla ilk Saki Metal Hurda gelir.

> > > >
Bizi Arayın